Jazda Do TWINPIGS – WYGRAJ DWUDNIOWĄ WYCIECZKĘ DLA 2 OSÓB!

Wygraj podróż na Dziki Zachód!

Widziałeś już nowy Twinpigsowy Tramwaj w Katowicach? Podobał Ci się?

Jeszcze bardziej spodoba Ci się przygoda, którą dla Ciebie przygotowaliśmy!

Złap Twinpigsowy tramwaj i zrób mu zdjęcie, na którym pokażesz jak bardzo chciałbyś wybrać się nim w Dziką Podróż po Westernowej krainie.

Zdjęcie prześlij udostępnij na FB (https://www.facebook.com/twinpigs/) pod konkursowym postem z tą grafiką:

Untitled design (1)

Plebiscyt na najlepsze zdjęcie będzie trwał do 30 czerwca. Głosować mogą wszyscy Twoi znajomi, nieznajomi, rodzina, podwładni, szefowie, dzieci, koń…. poproś o głosy dosłownie wszystkich, bo nagroda jest warta
Dzikiego Zachodu. 1 like to jeden głos!

I nagroda: Weekend w Twinpigs dla 2 osób. dwudniowe wejście do Westernowego Parku Rozrywki, nocleg ze śniadaniem + wstęp na atrakcję premium

II nagroda całodzienny pobyt dla 2 osób w Westernowym Parku Rozrywki Twinpigs wraz z obiadem dla dwóch osób + wstęp na atrakcję premium

III nagroda całodzienny wstęp dla dwóch osób do Westernowego Parku Rozrywki w dowolnym termin

Uczestnictwo w konkursie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w zgłoszeniu do konkursu dla potrzeb niezbędnych do realizacji postępowania konkursowego oraz publikacji pracy. 

Organizatorem konkursu jest Nowe Miasto Sp. z o.o.; Katowicka 24; 44-240 Żory. Wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS prowadzonego przez X Wydział Gospodarczy Sądu Rejonowego w Gliwicach pod numerem 0000344988. Kapitał zakładowy 47.413.000 zł w całości opłacony. NIP 651-169-68-85; REGON 241339080

Uczestnikiem konkursu może zostać każda osoba fizyczna pełnoletnia, w pełni zdolna do czynności prawnych , ze stałym miejscem zamieszkania i adresem korespondencyjnym na terenie Polski

 

Premiera nowej płyty Arki Noego podczas koncertu w Miasteczku Westernowym Twinpigs już 1 czerwca 2017r.

TP_ARKA-NOEGO_01_WWW-BANER_1200x505px

Bilet ulgowy: Dzieci do 12 roku życia
Bilet normalny

Zapraszamy wszystkie dzieci na wspólne świętowanie tego wyjątkowego dnia z zespołem Arka Noego.

Ich przeboje od lat wychowują, a przede wszystkim bawią kolejne pokolenie młodych ludzi.

Bilety do nabycia w cenie:
ulgowy (dla dzieci) – 25zł
normalny – 35zł

oraz stacjonarnie w Hotelu Texas, Parku Wodnym Aquarion i sieci salonów Empik

W cenie biletu możliwość skorzystania z atrakcji Westernowego Parku Rozrywki TWINPIGS od godzinie 10:00.

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy fotograficznej pod tytułem „Klasyka abstrakcji”, organizowany przez uczniów kierunku fototechnik Zespołu Szkół Nr 2 im. ks. prof. Józefa Tischnera, który odbędzie się 9 maja 2017r. o godzinie 18:00 w Miasteczku Westernowym Twinpigs w Żorach.

Uczniowie technikum fotograficznego zaprezentują swoje prace, które przygotowywali w plenerze w Pszczynie oraz w szkolnym studiu fotograficznym przez kilka ostatnich miesięcy.

Na wystawie będzie można zobaczyć 26 zdjęć oraz porozmawiać z ich autorami. Wystawę zdjęć zobaczymy w Miejskim Ośrodku Kultury w Żorach od 11 maja do 30 czerwca 2017r. 

Autorzy fotografii: Aleksandra Antonowicz, Katarzyna Brejza, Sandra Chmura, Wiktoria Jaroszek, Karolina Jeżewska, Zuzanna Krajcarz, Karina Kściuczek, Martyna Kuś, Agnieszka Mecha, Martyna Mierzchała, Karolina Pluskota, Weronika Prządka, Marcelina Ptak, Karolina Siudak, Marta Tlołka, Weronika Wituła.

Bez nazwy-1

 

1200_505
Długi weekend majowy to czas, który wyczekujemy przez cały okres zimowo-wiosenny! Wiemy, że świętujecie go w przeróżny sposób. Niektórzy z Was uwielbiają rodzinne pikniki, inny wolą wieczorne imprezy, na pewno znajdą się tacy, którzy szukają przygody, a także Ci, którzy wyruszają w podróż na swoich jednośladach. I wiecie co?! Mamy coś dla Was wszystkich!

 

29 kwiecień

Zaczynamy już w sobotę 29 kwietnia! Otwieramy bramy na oścież i wspólnie z motocyklistami otwieramy sezon moto! 

 

30 kwiecień

Uwaga, nie chowajcie skórzanych kurtek do szafy, bo dzień później, po pełnym przygody dniu w stylu westernowym czeka Was nie lada wydarzenie. Koncert Nocnego Kochanka, to prawdziwa parada złożona z na prawdę mocnego grania i dużej dawki dobrego humoru.

 

1 maj

No i prawdziwy wybuch! Pierwszy dzień maja będzie pod znakiem steampunku! Proponujemy Wam podróż w świat steampunkowej wyobraźni. Będzie to prawdziwa wyprawa do epoki wiktoriańskiej, kiedy to rewolucja przemysłowa, industrializacja, postęp techniczny i liczne wynalazki budziły zachwyt i pobudzały ogromną pasję. 3 maj

A co kocha cały western, cały Śląsk, cała Polska i cały Świat? I tu macie rację! Wszystkich opanowała mania gotowania! A jak majówka, to piknik na świerzym powietrzu. A jak piknik – to tylko z Jakubem Kuroniem! Żeby nie było wątpliwości. Ten wybitny kucharz, nie tylko będzie gotował, ale przede wszystkim częstował swoimi przysmakami naszych gości! Jedyną okazją, aby pokosztować jego specjałów w pięknej scenerii Dzikiego Zachodu będzie 3 maja! Tak smacznie nie zakończyliście jeszcze nigdy!

 
 

CODZIENNIE

Kochani! Nie zapomnijcie jednak, że to wszystko jest tylko dodatkiem do cudownego, westernowego klimatu. Pojedynki rewolwerowców, znakomite Western Show, które rozbawi Was do łez, ale również zamrozi na parę chwil krew w waszych żyłach, szalona zabawa na atrakcjach Parku Rozrywki i skoczna muzyka country dobiegająca z każdego rogu!
Bądźcie z nami!

slider-www-kuroń

Już 3 maja w Miasteczku Westernowym Twinpigs rozsmakujecie się w wyjątkowych daniach serwowanych przez samego Jakuba Kuronia! Ten znany mistrz kuchni specjalne dla Gości Miasteczka ugotuje swoje popisowe dania:

Deser: Churros z polewą czekoladową

Przystawka: Tacos z kurczakiem i salsą chipotle

Danie główne: Żeberka długo pieczone
 
Podczas pokazu zostanie przygotowane 300 porcji degustacyjnych dla publiczności.
Bądź z nami w majówkę!
 
 

Jakub Kuroń o siebie:

„Jestem zawodowym kucharzem, a od 5 lat szefem kuchni, jednak gotuję odkąd tylko pamiętam. Pierwszy raz rozpaliłem piekarnik niedługo po tym, jak nauczyłem się chodzić, choć nie miałem jeszcze wtedy pojęcia, co można w nim upiec. Jako syn Macieja Kuronia, miałem szczęście wychowywać się w domu, w którym aromat gotowanych potraw zastępował nam wszelkie inne zapachy. To właśnie dzięki ojcu poznałem kulinarne bogactwo wielu kuchni świata i zostałem w końcu zawodowym kucharzem, miałem także okazję, wspólnie z moim bratem Jankiem program €œKuroniowie rozgryzają” w telewizji Kuchnia +.”

żródło: kuron.com.pl

OGÓLNOPOLSKI KONKURS EDUKACYJNY SKIEROWANY

DO SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

I GIMNAZJALNYCH ROZSTRZYGNIĘTY! 

World Elder Abuse Awareness Day

 

Zwycięzcom gratulujemy!  

W sprawie odebrania nagród

z uczestnikami będziemy

kontaktować się indywidualnie. 

 

Co to za konkurs?

OGÓLNOPOLSKI KONKURS EDUKACYJNY SKIEROWANY DO SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJALNYCH.

„Ponadczasowi Bohaterowie folkloru amerykańskiego naszą inspiracją i wzorem do naśladowania”

Organizatorem Konkursu jest Nowe Miasto Sp. z o. o. , ul. Katowicka 24, 44-240 Żory, które przygotowało ofertę edukacyjną i rozrywkową skierowaną do szkół podstawowych i gimnazjalnych.

Chcielibyśmy zachęcić uczniów Państwa szkoły do udziału w ogólnopolskim konkursie „Ponadczasowi bohaterowie folkloru amerykańskiego naszą inspiracją i wzorem do naśladowania”. Głównym celem konkursu jest odkrycie znanych i mniej znanych postaci amerykańskiej historii, kultury i sztuki. W poszukiwaniu ponadczasowych bohaterów przeglądamy karty historii Ameryki Północnej, od czasów rdzennych mieszkańców po wystrzałowy okres Dzikiego Zachodu. Pobudzamy do twórczości, kreatywności oraz integracji w grupie. Pragniemy zainspirować uczniów do poszerzania wiedzy w tej tematyce, a pedagogów wesprzeć w kształtowaniu postaw heroicznych. W Jury konkursu zasiadają eksperci z dziedziny indianistyki oraz kultury amerykańskiej. Dla laureatów konkursu przewidzieliśmy atrakcyjne nagrody.

Zachęcamy gorąco do udziału w naszym konkursie

 

1. CELE KONKURSU

• Kształtowanie i umacnianie zainteresowań innymi kulturami
• Rozwój zainteresowań historią przodków narodu amerykańskiego
• Inspirowanie i zachęcenie uczniów do samodzielnego poszukiwania i wyszukiwania faktów z historii Ameryki Północnej • Rozwój sprawności manualnych z wykorzystaniem różnych technik
• Poznanie nowej formy jaką jest historia obrazkowa – komiks
• Rozbudzanie kreatywności i pomysłowości
• Integracja w zespole

2. UCZESTNICY

Konkurs skierowany jest do dzieci szkół podstawowych oraz gimnazjalnych. Organizatorzy wyodrębniają trzy kategorie:

• szkoły podstawowe: klasy I-III 
• szkoły podstawowe: klasy IV-VI 
• szkoły gimnazjalne 

3. PRZEDMIOT KONKURSU

Przedmiotem konkursu

dla klasy I – VI jest przygotowanie przez uczestników prac manualnych w formie historii obrazkowej, przedstawiającej ponadczasowych bohaterów Ameryki Północnej od rdzennych mieszkańców, przez wielkich odkrywców geograficznych, do postaci charakterystycznych dla XIX-XX wieku (kowboi, rewolwerowców, bohaterów Dzikiego Zachodu). Prace powinny być wykonane grupowo. W skład grupy wchodzi jedna klasa (max. 35 osób plus opiekunowie). Technika prac jest dowolna.

dla klas gimnazjalnych jest nagranie i zmontowanie filmu przedstawiającego ponadczasowych bohaterów Ameryki Północnej od rdzennych mieszkańców przez wielkich odkrywców geografcznych, do postaci charakterystycznych dla XIX – XX wieku (kowboi, rewolwerowców, bohaterów Dzikiego Zachodu). Film powinien być zapisany w formacie mov, avi, mpg lub mp4. Czas trwania filmu konkursowego to min. 1 minuta do max. 2 minut w rozdzielczości do full HD (1920 x 1080 dpi).

4. OCENA PRAC

Prace uczniów oceniane będą przez Jury konkursowe, w skład którego wchodzą eksperci indianistyki oraz kultury amerykańskiej.

5. ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 17 maja 2017 roku.
Laureaci konkursu o werdykcie zostaną powiadomieni e-mailem wysłanym na adres szkoły oraz telefonicznie na podany przez opiekuna grupy numer. Wyniki konkursu zostaną również opublikowane na stronie internetowej: www.konkurs.twinpigs.zory.pl. 

6. NAGRODY 

Klasy I-III  –
I miejsce:
• Jednodniowa wycieczka do Miasteczka Westernowego TWINPIGS dla całej klasy wraz z wychowawcami (1 opiekun na 10 os.)
• Obiad dla całej grupy
• Zwiedzanie Muzeum Ognia
• Nagroda pieniężna w wysokości 2000 zł na zakup pomocy naukowych

II miejsce:
• Jednodniowa wycieczka do Miasteczka Westernowego TWINPIGS dla całej klasy wraz z wychowawcami (1 opiekun na 10 os.)
• Obiad dla całej grupy
• Zwiedzanie Muzeum Ognia

III miejsce:
• Jednodniowa wycieczka do Miasteczka Westernowego TWINPIGS dla całej klasy wraz z wychowawcami (1 opiekun na 10 os.) 

Klasy IV-VI
I miejsce:

• Dwudniowa wycieczka do Miasteczka Westernowego TWINPIGS dla całej klasy wraz z wychowawcami (1 opiekun na 10 os.)
• Nocleg w pokojach stylizowanych na cele więzienne
• Pełne wyżywienie
• Zwiedzanie Muzeum Ognia
• Pobyt w Parku Wodnym Aquarion
• Nagroda pieniężna w wysokości 2000 zł na zakup pomocy naukowych

II miejsce:
• Jednodniowa wycieczka do Miasteczka Westernowego TWINPIGS dla całej klasy wraz z wychowawcami (1 opiekun na 10 os.)
• Obiad dla całej grupy
• Zwiedzanie Muzeum Ognia

III miejsce:
• Jednodniowa wycieczka do Miasteczka Westernowego TWINPIGS dla całej klasy wraz z wychowawcami (1 opiekun na 10 os.) 

Klasy gimnazjalne
I miejsce:
• Dwudniowa wycieczka do Miasteczka Westernowego TWINPIGS dla całej klasy wraz z wychowawcami (1 opiekun na 10 os.)
• Nocleg pokojach stylizowanych na cele więzienne
• Pełne wyżywienie
• Zwiedzanie Muzeum Ognia
• Pobyt w Parku Wodnym Aquarion
• Nagroda pieniężna w wysokości 2000 zł na zakup pomocy naukowych

II miejsce:
• Jednodniowa wycieczka do Miasteczka Westernowego TWINPIGS dla całej klasy wraz z wychowawcami (1 opiekun na 10 os.)
• Obiad dla całej grupy
• Zwiedzanie Muzeum Ognia

III miejsce:
• Jednodniowa wycieczka do Miasteczka Westernowego TWINPIGS dla całej klasy wraz z wychowawcami (1 opiekun na 10 os.)

Termin realizacji nagród od 17 maja do 30 września 2017 roku.
Wymagana wcześniejsza rezerwacja.
Nagroda pieniężna zostanie przekazana na rachunek bankowy szkoły po jego uprzednim, pisemnym potwierdzeniu przez dyrekcję szkoły. Zakup pomocy naukowych należy potwierdzić poprzez przedłożenie faktur.

7. KRYTERIA OCENY 
• ogólne wrażenie
• zgodność prac z tematyką i formą konkursu
• estetyka wykonania
• pomysłowość/kreatywność

8. DODATKOWE INFORMACJE
• Informacje dotyczące konkursu można przeczytać na stronie internetowej www.konkurs.twinpigs.zory.pl 
• Dodatkowych informacji udziela Biuro Obsługi Klienta nr tel: +48 32 41 60 900

9. UWAGI KOŃCOWE

Uczestnicy konkursu przekazują Organizatorowi nieodpłatnie prawa autorskie do wykorzystania pracy we wszystkich materiałach promocyjnych w dowolnej liczbie publikacji i w dowolnym nakładzie w rozumieniu ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994r. (Dz.U.z 206r., Nr90 poz. 631 z póź.zm.)

Opiekun grupy, która nadeśle swoją prace w ramach konkursu, wyraża zgodę na przetwarzanie przez Organizatora swoich danych osobowych wyłącznie na potrzeby konkursu przez nadesłanie oświadczenia zawartego w formularzu zgłoszeniowym.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w zgłoszeniu do konkursu dla potrzeb niezbędnych do realizacji postępowania konkursowego oraz publikacji pracy”.

Zapraszamy do udziału w konkursie i dziękujemy za nadesłane prace. 

TP_NOCNY-KOCHANEK_01_WWW-BANER_1200x505px

Kup Bilet online

Po dokonaniu płatności na podany adres e-mail zostanie wysłany kod transakcji, który upoważnia do odbioru biletów, wejścia na koncert i udziału w after party w Saloon’ie.

Cena: 35 PLN
Cena: 70 PLN
Cena: 105 PLN
Cena: 140 PLN
 

 

Jeżeli uważacie, że heavy metalowi brakuje odrobiny luzu, będziecie zaskoczeni. Nocny Kochanek udowadnia, że jest nie do końca na serio, co wcale nie oznacza ocierania się o kicz. Dla podparcia tych słów dodamy, że sale na koncertach tej grupy wypełnione są po brzegi, biletów brakuje na wiele dni przed występem, a płyty sprzedają się z zawrotną prędkością.

Kim właściwie są? Zna ich doskonale każdy fan takich zespołów jak Iron Maiden, Judas Priest, Black Sabbath czy Saxon. Koło płyt tych kapel na wielu półkach stoi zapewne płyta Night Mistress.

Tak, tak, kochani! Zagadka rozwiązana. Nocny Kochanek to nic innego jak żartobliwie przetłumaczona nazwa, która powstała na potrzeby kultowego już serialu Kapitan Bomba. Ich muzyka towarzyszyła bohaterom kreskówki przez wiele odcinków, tam zresztą pierwszy raz wystąpili pod jakże romantyczną nazwą Nocny Kochanek.

Byli tacy, którzy sądzili, że to żart. Że po chwilowej euforii spowodowanej dystansem do siebie, który artyści z lekkością wkomponowali w bardzo dobrą muzycznie, pierwszą płytę, słuch o nich zaginie. Nic z tego! W styczniu tego roku ukazało się ich drugie wydawnictwo i nic nie wskazuje na to, że mieliby ochotę na tym poprzestać.

To właśnie trasa promująca album Zdrajcy Metalu sprowadza ich do Twinpigs. Znacie 5 powodów, żeby nie być 30 kwietnia pod sceną? My nie znamy ani jednego!

Bilety w cenie:
35 zł przedsprzedaż
45 zł w dniu koncertu

Już niebawem również  na TicketPro oraz stacjonarnie w sieci sklepów empik, Hotelu Texas i Parku Wodnym Aquarion w Żorach.

Start godzina 19:00

 

TWINPIGS_WWW-BANER_1200x505px

Już po raz kolejny, wspólnie z WRM MC Poland Chapter Żory, organizujemy huczne rozpoczęcie motocyklowego sezonu. Jak doskonale wiecie, Miasteczko Westernowe Twinpigs zmienia wtedy kolor na skórzaną czerń, a zewsząd słychać warkot rozgrzanych jednośladów.

Przez cały dzień bawić się będziemy przy dobrej muzyce oraz pokazach kaskaderskich i kowbojskich Tradycji stanie się zadość – jak zawsze wyłonimy mistrza w jedzeniu hot dogów.

Wieczór to czas ognistego Fire Show i rockowych koncertów zakończonych muzyczną zabawą z DJ’em do białego rana.

Z tej okazji już o 10:00 otwieramy bramy Twinpigs na oścież, a płatne będzie jedynie korzystanie z atrakcji mechanicznych Westernowego Parku Rozrywki.

PROGRAM DNIA:

10.00  Otwarcie Bram

11.00  Z Krwi i Kości ( Realia Dzikiego Zachodu )

12.00  Napad Na Bank

13.30 Western Show

15.00 Parada Motocyklowa z Żorskiego Rynku

16.00  Motocyklowe Mistrzostwa Polski w Jedzeniu Hot Dogów

17.00  Chemical Garage – koncert

18.00  Konkursy z Nagrodami

18.30  Vitamins – koncert

19.30  Konkursy z Nagrodami

20.00  Psy Wojny – koncert

21.15  Fire Show

 

Wielkimi krokami zbliża się ogromna ilość niespodzianek, które przygotowaliśmy dla Was z okazji Otwarcia Sezonu 2017 w Westernowym Parku Rozrywki TWINPIGS. Tak hucznie nie świętowaliśmy jeszcze nigdy. I słowo hucznie nie występuje tu przypadkowo.

Czy już domyślacie się, co może na Was czekać po przekroczeniu bram Miasteczka 22 i 23 kwietnia? Wystrzały podczas pojedynku rewolwerowców – to oczywiste. Ale to, co zapiera dech w piersiach naszym Gościom na co dzień tym razem będzie tylko idealnym dopełnieniem amerykańskiego klimatu.

22 kwietnia bądźcie punktualnie o 12:00, bo już od rana dostarczymy Wam ogromnych emocji. 

Dziki Zachód bez Indian nie byłby taki sam. Dlatego towarzyszyć nam będą przez cały weekend. Zaprosiliśmy aż dwie grupy indiańskie: HUU-SKA LUTA z Torunia oraz Preria Jaworzno. Prezentacja tradycyjnych tańców i kulturoznawcza podróż zakończy się animacjami, do których zapraszamy małych i dużych.

4

Czy to wszystko? Oczywiście, że nie! Prezentacja zabytkowych, amerykańskich krążowników szos oraz Stowarzyszenie Strzelectwa Westernowego, które zaszczyci nas swoją obecnością tuż po zakończeniu swoich zawodów.

3

Dlaczego warto być z nami przez cały weekend? Zachwycą Was między innymi rozmaite pokazy kaskaderskie, kowbojskie i indiańskie. Nie zabraknie też licznych animacji i warsztatów dla dzieci w szkółce niedzielnej oraz stodole. 

A jeżeli mówimy o świętowaniu, oczywiście myślimy również o tańcu! Animatorzy Twinpigs poprowadzą w Saloonie warsztaty tańca liniowego przy radosnych nutach country. Będzie bardzo kowbojsko, więc nie zapomnijcie o kowbojkach!

Czekamy na Was w największym Westernowym Parku Rozrywki w Polsce już 22 i 23 kwietnia! Przeżyjcie to z nami!

                   program 11program 1

Promocyjny cennik na weekend otwarcia:
bilet wstępu – 29 zł
opcja premium – 39 zł
dzieci do 120 – 20 zł
dzieci do 100cm i seniorzy 70+ – 1zł

Godziny otwarcia:
22 kwietnia 12:00 – 20:00
23 kwietnia 10:00 – 18:00

*w przypadku niepogody organizator zastrzega sobie zmiany w programie.

Pierwsza Gala Disco Polo w Westernowym Parku Rozrywki TWINPIGS, odbędzie się już 13 maja 2017r.

Bilet na koncert upoważnia do całodziennego pobytu i korzystania z atrakcji Miasteczka Westernowego Twinpigs w Dniu imprezy.

Oferta ważna do: 12 Maja 2017
 
UWAGA: Możliwość zakupu biletu grupowego w promocyjnej cenie 50 zł. Oferta dotyczy grupy od 15 osób.
W celu zakupu prosimy o kontakt pod numer telefonu: 32 416 08 06

Na jednej scenie zobaczymy takie gwiazdy polskiej muzyki rozrywkowej jak MIG, Łobuzy czy Andre! Ich przeboje takie jak Miód malina, Ale Ale Aleksandra czy Ona czuje we mnie piniądz nucą bez względu na wiek ludzie w całej Polsce, a ich teledyski na youtube biją rekordy popularności! Jeżeli lubicie dobrą zabawę, taniec pod gołym niebem i pełną energii muzykę musicie być z nami 13 maja w Miasteczku Westernowym TWINPIGS!

Muzyka Disco Polo towarzyszy nam od ponad 25 lat. Obecnie przeżywa swój rozkwit i wyzwala pozytywne emocje wszędzie tam, gdzie można ją usłyszeć! Na koncerty gwiazd polskiej sceny rozrywkowej przybywają tłumy. Nic dziwnego. Występ tych zespołów to zawsze gwarancja udanej zabawy!

Start koncertów o godzinie 16:30

Specjalnie dla Was wystąpią:

MIG

ANDRE

ŁOBUZY

SPONTAN

LIDER DANCE

Oferta ważna do: 12 Maja 2017

Bilety do kupienia online w cenie:

60zł – przedsprzedaż do 12 maja

70zł – w dniu koncertu

Wkrótce również w Parku Wodnym Aquarion, Hotelu Texas i na Karuzeli Żorzance w Żorach.

Patroni medialni wydarzenia:

 4discopoloinfoznapisemczar

 

Weekend za pół ceny w Hotelu Texas!

Jeżeli macie ochotę rozpocząć sezon turystyczny od wyjazdu na Górny Śląsk, koniecznie zatrzymajcie się w Hotelu Texas w Żorach. Wraz z Polską Organizacją Turystyczną przygotowaliśmy specjalną ofertę w której cena noclegu z 1 na 2 kwietnia zostanie obniżona aż o 50%!  

 

OFERTA ZE ŚNIADANIEM dla 2-osób : 124,50 zamiast 249,00 zł

OFERTA ZE ŚNIADANIEM dla 3-osób : 154,50 zamiast 309,00 zł

OFERTA ZE ŚNIADANIEM dla 4-osób : 179,50 zamiast 359,00 zł

Dzieci do 4 roku życia – pobyt bezpłatny (nocleg w łóżeczku lub łóżku rodziców)

W akcji bierze również Restauracja Panna Maria Texas, dzięki czemu wyjazd można połączyć z rodzinnym obiadem, lub romantyczną kolacją.
Rezerwację pokoi przyjmujemy od 17 marca pod nr telefonu: +48 32 416 08 88.
Regulamin promocji oraz informacja o ofertach atrakcji turystycznych, które biorą udział w akcji pod adresem: https://www.polskazobaczwiecej.pl/

Promocja nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi i limitowana jest ilością dostępnych miejsc.

Drogie Panie, kochane dziewczyny! Już 11 marca kolejna edycja Ladies Night. Tym razem będziemy się bawić z okazji Dnia Kobiet!

Rezerwacja:  +48 32 41 60 800; +48 533 161 673

Z przykrością informujemy, że bilety na wydarzenie zostały wyprzedane!

Po dokonaniu płatności na podany adres e-mail zostanie wysłany kod transakcji, który upoważnia do odbioru biletów oraz Twoje miejsce zostaje automatyczne zarezerwowane.

To prawda, na co dzień mamy wszystko zapięte na ostatni guzik, jesteśmy przykładnymi pracownikami, idealnymi matkami i ekspertami kulinarnymi. Z ledwością starcza nam czasu na kosmetyczkę, przy śniadaniu czytamy dwie strony książki, a przy ulubionym serialu znajdujemy chwilę na zrobienie listy zakupów. W ten jeden dzień możemy więc zapomnieć o wszystkim i stać się prawdziwymi BAD GIRLS!

Pod takim właśnie tytułem organizujemy kolejny babski wieczór w Miasteczku Westernowym TWINPIGS. To czas na szaleństwo we własnym gronie, chwileczkę zapomnienia przy kolorowych drinkach, brak zahamowań przy pikantnych ploteczkach oraz przypomnienie wszystkim koleżankom, że parkiet należy właśnie do Was! Więcej informacji  pod nr tel.: +48 32 41 60 800; +48 533 161 673

 

Co przygotowały dla Was nasze ekspertki od Lejdiskowego klimatu?

  • Pokaz Chippendales
  • Konkursy z nagrodami o łącznej wartości 2000PLN
  • Animacje i zabawy tylko dla dorosłych
  • Warsztaty zmysłowego tańca
  • Pokaz bielizny erotycznej
  • Profesjonalną obsługę barmańską

Zabawę taneczną poprowadzi uwielbiana przez Was DJ AGA.

W cenie biletu dla każdej Lejdiski pyszna sałatka w wydaniu fit z drobnym deserem i lampką szampana oraz kawa i herbata!

11 marca godzina 19:30

Pamiętajcie, że aby siedzieć tuż koło swoich psiapsiółek, tuż po zakupie biletów online musicie zarezerwować miejsca telefonicznie. W innym przypadku będziemy sadzać Panie losowo.

 

 

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego - realna odpowiedź na realne potrzeby

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.

Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 znajdują się na stronie: www.rpo.slaskie.pl