Wirtualny Spacer 360
Twinpigs Aplikacja - Google Play
Twinpigs Aplikacja - App Store
XX-lecie Skampararas w Twinpigs!

sampararas_FB

Koncert jubileuszowy z okazji XX-lecia zespołu SKAMPARARAS w Twinpigs!

Skampararas to marka znana już na polskiej scenie ska. Grupa zadebiutowała w 2000 roku, doskonale przyjętym, albumem „Jedność i zwycięstwo”, który do dzisiaj cieszy się sporym zainteresowaniem fanów muzyki ska. Grupa zaprezentowała na nim dynamiczny materiał, w którym ska dominowało nad pojawiającymi się niekiedy rytmami punkowymi. Dwa lata później zespół zarejestrował kolejny materiał na płytę. Krążek o tytule „Bawcie się” wydany został w Czechach, a następnie w Polsce przez wytwórnię Jimmy Jazz Records. Albumem tym Skamapararas potwierdzili swoje aspiracje do bycia jedną z czołowych formacji ska w kraju. Koncertując w Polsce i zagranicą, przechodząc po drodze kolejne zmiany składu, w końcu roku 2007 zespół wszedł do studia aby nagrać nowe kompozycje. Efektem sesji w studio Spaart w Boguchwale jest materiał „Street Ska” stanowiący zawartość nowego albumy grupy.
Także tym razem zespół skupia się na jamajskim brzmieniu porywając słuchaczy do tańca przy dynamicznych, przebojowych kompozycjach utrzymanych w stylistyce współczesnego ska, jak i bardziej stonowanych – nie mniej miłych dla ucha – utworach utrzymanych w stylu rocksteady.
W roku jubileuszowym XX lecia zespołu Skampararas przygotował płytę „ XX” na której umieszczone zostaną najlepsze utwory ponownie nagrane w studiu z trzech dotychczasowych wydanych albumów oraz nowego pt” United” którego premiera odbędzie się na jesień tego roku.

Zagrają również:
Podwórkowi Chuligani, Bulbulators, Zbeer, Psy Wojny, Skadyktator, Turbojanusz

Bilety dostępne wkrótce.

„Podróż Pony Express po Ameryce Północnej” to temat przewodni tegorocznych półkolonii w Twinpigs.
Jak zwykle wszystkie dzieciaki czeka wielka przygoda, jak zwykle wszystkie turnusy będą trwały tydzień, jak zwykle będzie niesamowicie!

Zmieniliśmy tylko cenę! W tym roku tygodniowy pobyt dziecka w Twinpigs z pełnym wyżywieniem to tylko 350 zł!

Uwaga tylko do 15 czerwca specjalna oferta First Minute

4

Zapytajcie też o ofertę specjalną dla rodzeństw i dzieci korzystających z kilku turnusów.

Zapisy na półkolonie letnie w Twinpigs trwają!
Pamiętajcie, że liczba miejsc jest bardzo ograniczona!

Zapisy i informacje pod nr tel.:+48 32 41 60 806

W programie między innymi:
-Warsztaty Naukowe: „Od idei do wynalazku”
-Warsztaty Tańca Liniowego: „Zatańcz z Mary”
-Warsztaty Indiańskie: „Gadający patyk”
-Warsztaty Kowbojskie: „Doskonalenie umiejętności kowbojskich” – zdobywanie odznak

-Gra terenowa: „Od natury po technikę”
-Szarady: „Kod flagowy”
-Tematyczne zabawy integracyjne

-Inscenizacje kowbojskie
-Wyjątkowe atrakcje Miasteczka Westernowego
-Stylizacje kowbojskie – sesja fotograficzna w studio Old Foto
-Szaleństwo w parku wodnym Aquarion
-Zakręcona Karuzela na Rynku – wyprawa na Żorzankę
-Wycieczka do Muzeum Ognia

Paweł Kukiz

Paweł Kukiz to artysta, którego nie trzeba przedstawiać nikomu. Twórca niezliczonej ilości przebojów takich jak: O Hela, Całuj mnie, Bo tutaj jest jak jest czy największy przebój Festiwalu w Jarocinie Skóra. 22 lipca w Żorach zagra dla chorych na SM w ramach kampanii SyMfonia serc.

Kiedy: 22 lipca 2017
Gdzie: Miasteczko Westernowe Twinpigs
Wstęp bezpłatny od godziny 15:00
Koncert: godzina 18:00
Support: Szachmat / Ampli Fire

Bilety na atrakcje Miasteczka od godziny 15:00 w wyjątkowej cenie:

39 zł i 49 zł (bilet premium)

 SyMfonia serc to kampania społeczno – informacyjna, która ma na celu podnoszenie poziomu świadomości społecznej i wiedzy na temat stwardnienia rozsianego i tym samym przeciwdziałanie dyskryminacji osób chorych. W jej ramach prowadzonych jest wiele różnorakich działań: eventy, konkursy, koncerty, akcje informacyjne i konferencje. 22 lipca SyMfonia Serc zagości w Żorach, gdzie odbędzie się debata na temat „Życie z SM”.

Kiedy: 22 lipca o godzinie 16:00
Gdzie: Sala konferencyjna na terenie miasteczka Twinpigs

W trakcie debaty można będzie dowiedzieć się m.in: czym jest SM i jakie są jego konsekwencje dla chorego i jego rodziny. Koncert zaś będzie wielkim wydarzeniem dla miłośników dobrej muzyki, które połączy przyjemne z pożytecznym, czyli koncert i szerzenie wiedzy o SM.

Podczas wydarzenia będzie można spotkać wolontariuszy rozdających materiały informacyjne i zamienić z nimi kilka słów, do czego gorąco zachęcamy.

Serdecznie zapraszamy na oba wydarzenia!

Zachęcamy również do korzystania z atrakcji, części rozrywkowej oraz restauracyjnej Twinpigs podczas wydarzenia!

————————–————————–————————–———

Stwardnienie rozsiane to jedna z najczęściej występujących w światowej populacji chorób układu immunologicznego. Na świecie choruje na nią blisko 2,5 miliona osób. W Polsce populacja chorych szacowana jest na około 45 tysięcy osób. Stwardnienie rozsiane nazywa jest chorobą młodych dorosłych, ponieważ diagnoza stawiana jest najczęściej wśród osób w przedziale wiekowym 20- 40 lat. Wśród zdiagnozowanych 6 na 10 pacjentów to kobiety.

Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego (PTSR) jest jedyną ogólnopolską organizacją zrzeszającą osoby chore na stwardnienie rozsiane, ich rodziny i przyjaciół. Zrzesza ok. 6 tys. członków w 25 oddziałach na terenie całej Polski.

Więcej informacji o stwardnieniu rozsianym i o działalności PTSR znajdą Państwo na stronie www.ptsr.org.pl

 

Serdecznie zapraszamy na koncert:

kukiz plakat

 

 

W Noc Świętojańską co roku dzieją się rzeczy magiczne.

To święto od zawsze kojarzone jest z folklorem i starosłowiańskimi obrzędami. W tym roku obchodzić będziemy go na prawdę wyjątkowo. Chcemy wprowadzić wszystkie dzieci, ale również ich rodziców w ten klimat i zapoznać ich z legendami przodków.

To będzie wspaniała zabawa! Zobaczcie jakie atrakcje przygotowaliśmy dla Was na ten wieczór:

18:00 – 20:00 gra terenowa „Szlakiem świętojańskiego żywiołu”
20:00 – Rozstrzygnięcie gry terenowej. Rytualne tańce letniego przesilenia.
18:00 – 21:00 Warsztaty plecenia wianków
Warsztaty strzelania z łuku
20:00 – 22:00 ognisko a przy nim opowieści ludowe i przyśpiewki
20:15 występ i bajdurzenie z zespołem folkowym „Zawiało”
21:45 Fire Show

Cena biletu 25 zł
Dzieci do 100 cm – 1 zł


Bilety sprzedawane od godz. 18:00. Klienci, którzy zakupili bilet do Parku wcześniej mogą zostać na wieczornym programie w cenie swojego biletu (bez dopłaty).

Premiera nowej płyty Arki Noego podczas koncertu w Miasteczku Westernowym Twinpigs już 1 czerwca 2017r.

TP_ARKA-NOEGO_01_WWW-BANER_1200x505px

 
 

Zapraszamy wszystkie dzieci na wspólne świętowanie tego wyjątkowego dnia z zespołem Arka Noego.

Ich przeboje od lat wychowują, a przede wszystkim bawią kolejne pokolenie młodych ludzi.

Bilety do nabycia w cenie:
ulgowy (dla dzieci) – 25zł
normalny – 35zł

oraz stacjonarnie w Hotelu Texas, Parku Wodnym Aquarion i sieci salonów Empik

W cenie biletu możliwość skorzystania z atrakcji Westernowego Parku Rozrywki TWINPIGS od godzinie 10:00.

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy fotograficznej pod tytułem „Klasyka abstrakcji”, organizowany przez uczniów kierunku fototechnik Zespołu Szkół Nr 2 im. ks. prof. Józefa Tischnera, który odbędzie się 9 maja 2017r. o godzinie 18:00 w Miasteczku Westernowym Twinpigs w Żorach.

Uczniowie technikum fotograficznego zaprezentują swoje prace, które przygotowywali w plenerze w Pszczynie oraz w szkolnym studiu fotograficznym przez kilka ostatnich miesięcy.

Na wystawie będzie można zobaczyć 26 zdjęć oraz porozmawiać z ich autorami. Wystawę zdjęć zobaczymy w Miejskim Ośrodku Kultury w Żorach od 11 maja do 30 czerwca 2017r. 

Autorzy fotografii: Aleksandra Antonowicz, Katarzyna Brejza, Sandra Chmura, Wiktoria Jaroszek, Karolina Jeżewska, Zuzanna Krajcarz, Karina Kściuczek, Martyna Kuś, Agnieszka Mecha, Martyna Mierzchała, Karolina Pluskota, Weronika Prządka, Marcelina Ptak, Karolina Siudak, Marta Tlołka, Weronika Wituła.

Bez nazwy-1

 

1200_505
Długi weekend majowy to czas, który wyczekujemy przez cały okres zimowo-wiosenny! Wiemy, że świętujecie go w przeróżny sposób. Niektórzy z Was uwielbiają rodzinne pikniki, inny wolą wieczorne imprezy, na pewno znajdą się tacy, którzy szukają przygody, a także Ci, którzy wyruszają w podróż na swoich jednośladach. I wiecie co?! Mamy coś dla Was wszystkich!

 

29 kwiecień

Zaczynamy już w sobotę 29 kwietnia! Otwieramy bramy na oścież i wspólnie z motocyklistami otwieramy sezon moto! 

 

30 kwiecień

Uwaga, nie chowajcie skórzanych kurtek do szafy, bo dzień później, po pełnym przygody dniu w stylu westernowym czeka Was nie lada wydarzenie. Koncert Nocnego Kochanka, to prawdziwa parada złożona z na prawdę mocnego grania i dużej dawki dobrego humoru.

 

1 maj

No i prawdziwy wybuch! Pierwszy dzień maja będzie pod znakiem steampunku! Proponujemy Wam podróż w świat steampunkowej wyobraźni. Będzie to prawdziwa wyprawa do epoki wiktoriańskiej, kiedy to rewolucja przemysłowa, industrializacja, postęp techniczny i liczne wynalazki budziły zachwyt i pobudzały ogromną pasję. 3 maj

A co kocha cały western, cały Śląsk, cała Polska i cały Świat? I tu macie rację! Wszystkich opanowała mania gotowania! A jak majówka, to piknik na świerzym powietrzu. A jak piknik – to tylko z Jakubem Kuroniem! Żeby nie było wątpliwości. Ten wybitny kucharz, nie tylko będzie gotował, ale przede wszystkim częstował swoimi przysmakami naszych gości! Jedyną okazją, aby pokosztować jego specjałów w pięknej scenerii Dzikiego Zachodu będzie 3 maja! Tak smacznie nie zakończyliście jeszcze nigdy!

 
 

CODZIENNIE

Kochani! Nie zapomnijcie jednak, że to wszystko jest tylko dodatkiem do cudownego, westernowego klimatu. Pojedynki rewolwerowców, znakomite Western Show, które rozbawi Was do łez, ale również zamrozi na parę chwil krew w waszych żyłach, szalona zabawa na atrakcjach Parku Rozrywki i skoczna muzyka country dobiegająca z każdego rogu!
Bądźcie z nami!

slider-www-kuroń

Już 3 maja w Miasteczku Westernowym Twinpigs rozsmakujecie się w wyjątkowych daniach serwowanych przez samego Jakuba Kuronia! Ten znany mistrz kuchni specjalne dla Gości Miasteczka ugotuje swoje popisowe dania:

Deser: Churros z polewą czekoladową

Przystawka: Tacos z kurczakiem i salsą chipotle

Danie główne: Żeberka długo pieczone
 
Podczas pokazu zostanie przygotowane 300 porcji degustacyjnych dla publiczności.
Bądź z nami w majówkę!
 
 

Jakub Kuroń o siebie:

„Jestem zawodowym kucharzem, a od 5 lat szefem kuchni, jednak gotuję odkąd tylko pamiętam. Pierwszy raz rozpaliłem piekarnik niedługo po tym, jak nauczyłem się chodzić, choć nie miałem jeszcze wtedy pojęcia, co można w nim upiec. Jako syn Macieja Kuronia, miałem szczęście wychowywać się w domu, w którym aromat gotowanych potraw zastępował nam wszelkie inne zapachy. To właśnie dzięki ojcu poznałem kulinarne bogactwo wielu kuchni świata i zostałem w końcu zawodowym kucharzem, miałem także okazję, wspólnie z moim bratem Jankiem program €œKuroniowie rozgryzają” w telewizji Kuchnia +.”

żródło: kuron.com.pl

OGÓLNOPOLSKI KONKURS EDUKACYJNY SKIEROWANY

DO SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

I GIMNAZJALNYCH ROZSTRZYGNIĘTY! 

World Elder Abuse Awareness Day

 

Zwycięzcom gratulujemy!  

W sprawie odebrania nagród

z uczestnikami będziemy

kontaktować się indywidualnie. 

 

Co to za konkurs?

OGÓLNOPOLSKI KONKURS EDUKACYJNY SKIEROWANY DO SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJALNYCH.

„Ponadczasowi Bohaterowie folkloru amerykańskiego naszą inspiracją i wzorem do naśladowania”

Organizatorem Konkursu jest Nowe Miasto Sp. z o. o. , ul. Katowicka 24, 44-240 Żory, które przygotowało ofertę edukacyjną i rozrywkową skierowaną do szkół podstawowych i gimnazjalnych.

Chcielibyśmy zachęcić uczniów Państwa szkoły do udziału w ogólnopolskim konkursie „Ponadczasowi bohaterowie folkloru amerykańskiego naszą inspiracją i wzorem do naśladowania”. Głównym celem konkursu jest odkrycie znanych i mniej znanych postaci amerykańskiej historii, kultury i sztuki. W poszukiwaniu ponadczasowych bohaterów przeglądamy karty historii Ameryki Północnej, od czasów rdzennych mieszkańców po wystrzałowy okres Dzikiego Zachodu. Pobudzamy do twórczości, kreatywności oraz integracji w grupie. Pragniemy zainspirować uczniów do poszerzania wiedzy w tej tematyce, a pedagogów wesprzeć w kształtowaniu postaw heroicznych. W Jury konkursu zasiadają eksperci z dziedziny indianistyki oraz kultury amerykańskiej. Dla laureatów konkursu przewidzieliśmy atrakcyjne nagrody.

Zachęcamy gorąco do udziału w naszym konkursie

 

1. CELE KONKURSU

• Kształtowanie i umacnianie zainteresowań innymi kulturami
• Rozwój zainteresowań historią przodków narodu amerykańskiego
• Inspirowanie i zachęcenie uczniów do samodzielnego poszukiwania i wyszukiwania faktów z historii Ameryki Północnej • Rozwój sprawności manualnych z wykorzystaniem różnych technik
• Poznanie nowej formy jaką jest historia obrazkowa – komiks
• Rozbudzanie kreatywności i pomysłowości
• Integracja w zespole

2. UCZESTNICY

Konkurs skierowany jest do dzieci szkół podstawowych oraz gimnazjalnych. Organizatorzy wyodrębniają trzy kategorie:

• szkoły podstawowe: klasy I-III 
• szkoły podstawowe: klasy IV-VI 
• szkoły gimnazjalne 

3. PRZEDMIOT KONKURSU

Przedmiotem konkursu

dla klasy I – VI jest przygotowanie przez uczestników prac manualnych w formie historii obrazkowej, przedstawiającej ponadczasowych bohaterów Ameryki Północnej od rdzennych mieszkańców, przez wielkich odkrywców geograficznych, do postaci charakterystycznych dla XIX-XX wieku (kowboi, rewolwerowców, bohaterów Dzikiego Zachodu). Prace powinny być wykonane grupowo. W skład grupy wchodzi jedna klasa (max. 35 osób plus opiekunowie). Technika prac jest dowolna.

dla klas gimnazjalnych jest nagranie i zmontowanie filmu przedstawiającego ponadczasowych bohaterów Ameryki Północnej od rdzennych mieszkańców przez wielkich odkrywców geografcznych, do postaci charakterystycznych dla XIX – XX wieku (kowboi, rewolwerowców, bohaterów Dzikiego Zachodu). Film powinien być zapisany w formacie mov, avi, mpg lub mp4. Czas trwania filmu konkursowego to min. 1 minuta do max. 2 minut w rozdzielczości do full HD (1920 x 1080 dpi).

4. OCENA PRAC

Prace uczniów oceniane będą przez Jury konkursowe, w skład którego wchodzą eksperci indianistyki oraz kultury amerykańskiej.

5. ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 17 maja 2017 roku.
Laureaci konkursu o werdykcie zostaną powiadomieni e-mailem wysłanym na adres szkoły oraz telefonicznie na podany przez opiekuna grupy numer. Wyniki konkursu zostaną również opublikowane na stronie internetowej: www.konkurs.twinpigs.zory.pl. 

6. NAGRODY 

Klasy I-III  –
I miejsce:
• Jednodniowa wycieczka do Miasteczka Westernowego TWINPIGS dla całej klasy wraz z wychowawcami (1 opiekun na 10 os.)
• Obiad dla całej grupy
• Zwiedzanie Muzeum Ognia
• Nagroda pieniężna w wysokości 2000 zł na zakup pomocy naukowych

II miejsce:
• Jednodniowa wycieczka do Miasteczka Westernowego TWINPIGS dla całej klasy wraz z wychowawcami (1 opiekun na 10 os.)
• Obiad dla całej grupy
• Zwiedzanie Muzeum Ognia

III miejsce:
• Jednodniowa wycieczka do Miasteczka Westernowego TWINPIGS dla całej klasy wraz z wychowawcami (1 opiekun na 10 os.) 

Klasy IV-VI
I miejsce:

• Dwudniowa wycieczka do Miasteczka Westernowego TWINPIGS dla całej klasy wraz z wychowawcami (1 opiekun na 10 os.)
• Nocleg w pokojach stylizowanych na cele więzienne
• Pełne wyżywienie
• Zwiedzanie Muzeum Ognia
• Pobyt w Parku Wodnym Aquarion
• Nagroda pieniężna w wysokości 2000 zł na zakup pomocy naukowych

II miejsce:
• Jednodniowa wycieczka do Miasteczka Westernowego TWINPIGS dla całej klasy wraz z wychowawcami (1 opiekun na 10 os.)
• Obiad dla całej grupy
• Zwiedzanie Muzeum Ognia

III miejsce:
• Jednodniowa wycieczka do Miasteczka Westernowego TWINPIGS dla całej klasy wraz z wychowawcami (1 opiekun na 10 os.) 

Klasy gimnazjalne
I miejsce:
• Dwudniowa wycieczka do Miasteczka Westernowego TWINPIGS dla całej klasy wraz z wychowawcami (1 opiekun na 10 os.)
• Nocleg pokojach stylizowanych na cele więzienne
• Pełne wyżywienie
• Zwiedzanie Muzeum Ognia
• Pobyt w Parku Wodnym Aquarion
• Nagroda pieniężna w wysokości 2000 zł na zakup pomocy naukowych

II miejsce:
• Jednodniowa wycieczka do Miasteczka Westernowego TWINPIGS dla całej klasy wraz z wychowawcami (1 opiekun na 10 os.)
• Obiad dla całej grupy
• Zwiedzanie Muzeum Ognia

III miejsce:
• Jednodniowa wycieczka do Miasteczka Westernowego TWINPIGS dla całej klasy wraz z wychowawcami (1 opiekun na 10 os.)

Termin realizacji nagród od 17 maja do 30 września 2017 roku.
Wymagana wcześniejsza rezerwacja.
Nagroda pieniężna zostanie przekazana na rachunek bankowy szkoły po jego uprzednim, pisemnym potwierdzeniu przez dyrekcję szkoły. Zakup pomocy naukowych należy potwierdzić poprzez przedłożenie faktur.

7. KRYTERIA OCENY 
• ogólne wrażenie
• zgodność prac z tematyką i formą konkursu
• estetyka wykonania
• pomysłowość/kreatywność

8. DODATKOWE INFORMACJE
• Informacje dotyczące konkursu można przeczytać na stronie internetowej www.konkurs.twinpigs.zory.pl 
• Dodatkowych informacji udziela Biuro Obsługi Klienta nr tel: +48 32 41 60 900

9. UWAGI KOŃCOWE

Uczestnicy konkursu przekazują Organizatorowi nieodpłatnie prawa autorskie do wykorzystania pracy we wszystkich materiałach promocyjnych w dowolnej liczbie publikacji i w dowolnym nakładzie w rozumieniu ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994r. (Dz.U.z 206r., Nr90 poz. 631 z póź.zm.)

Opiekun grupy, która nadeśle swoją prace w ramach konkursu, wyraża zgodę na przetwarzanie przez Organizatora swoich danych osobowych wyłącznie na potrzeby konkursu przez nadesłanie oświadczenia zawartego w formularzu zgłoszeniowym.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w zgłoszeniu do konkursu dla potrzeb niezbędnych do realizacji postępowania konkursowego oraz publikacji pracy”.

Zapraszamy do udziału w konkursie i dziękujemy za nadesłane prace. 

TP_NOCNY-KOCHANEK_01_WWW-BANER_1200x505px

Kup Bilet online

Po dokonaniu płatności na podany adres e-mail zostanie wysłany kod transakcji, który upoważnia do odbioru biletów, wejścia na koncert i udziału w after party w Saloon’ie.

Cena: 35 PLN
Cena: 70 PLN
Cena: 105 PLN
Cena: 140 PLN
 

 

Jeżeli uważacie, że heavy metalowi brakuje odrobiny luzu, będziecie zaskoczeni. Nocny Kochanek udowadnia, że jest nie do końca na serio, co wcale nie oznacza ocierania się o kicz. Dla podparcia tych słów dodamy, że sale na koncertach tej grupy wypełnione są po brzegi, biletów brakuje na wiele dni przed występem, a płyty sprzedają się z zawrotną prędkością.

Kim właściwie są? Zna ich doskonale każdy fan takich zespołów jak Iron Maiden, Judas Priest, Black Sabbath czy Saxon. Koło płyt tych kapel na wielu półkach stoi zapewne płyta Night Mistress.

Tak, tak, kochani! Zagadka rozwiązana. Nocny Kochanek to nic innego jak żartobliwie przetłumaczona nazwa, która powstała na potrzeby kultowego już serialu Kapitan Bomba. Ich muzyka towarzyszyła bohaterom kreskówki przez wiele odcinków, tam zresztą pierwszy raz wystąpili pod jakże romantyczną nazwą Nocny Kochanek.

Byli tacy, którzy sądzili, że to żart. Że po chwilowej euforii spowodowanej dystansem do siebie, który artyści z lekkością wkomponowali w bardzo dobrą muzycznie, pierwszą płytę, słuch o nich zaginie. Nic z tego! W styczniu tego roku ukazało się ich drugie wydawnictwo i nic nie wskazuje na to, że mieliby ochotę na tym poprzestać.

To właśnie trasa promująca album Zdrajcy Metalu sprowadza ich do Twinpigs. Znacie 5 powodów, żeby nie być 30 kwietnia pod sceną? My nie znamy ani jednego!

Bilety w cenie:
35 zł przedsprzedaż
45 zł w dniu koncertu

Już niebawem również  na TicketPro oraz stacjonarnie w sieci sklepów empik, Hotelu Texas i Parku Wodnym Aquarion w Żorach.

Start godzina 19:00

 

TWINPIGS_WWW-BANER_1200x505px

Już po raz kolejny, wspólnie z WRM MC Poland Chapter Żory, organizujemy huczne rozpoczęcie motocyklowego sezonu. Jak doskonale wiecie, Miasteczko Westernowe Twinpigs zmienia wtedy kolor na skórzaną czerń, a zewsząd słychać warkot rozgrzanych jednośladów.

Przez cały dzień bawić się będziemy przy dobrej muzyce oraz pokazach kaskaderskich i kowbojskich Tradycji stanie się zadość – jak zawsze wyłonimy mistrza w jedzeniu hot dogów.

Wieczór to czas ognistego Fire Show i rockowych koncertów zakończonych muzyczną zabawą z DJ’em do białego rana.

Z tej okazji już o 10:00 otwieramy bramy Twinpigs na oścież, a płatne będzie jedynie korzystanie z atrakcji mechanicznych Westernowego Parku Rozrywki.

PROGRAM DNIA:

10.00  Otwarcie Bram

11.00  Z Krwi i Kości ( Realia Dzikiego Zachodu )

12.00  Napad Na Bank

13.30 Western Show

15.00 Parada Motocyklowa z Żorskiego Rynku

16.00  Motocyklowe Mistrzostwa Polski w Jedzeniu Hot Dogów

17.00  Chemical Garage – koncert

18.00  Konkursy z Nagrodami

18.30  Vitamins – koncert

19.30  Konkursy z Nagrodami

20.00  Psy Wojny – koncert

21.15  Fire Show

 

Wielkimi krokami zbliża się ogromna ilość niespodzianek, które przygotowaliśmy dla Was z okazji Otwarcia Sezonu 2017 w Westernowym Parku Rozrywki TWINPIGS. Tak hucznie nie świętowaliśmy jeszcze nigdy. I słowo hucznie nie występuje tu przypadkowo.

Czy już domyślacie się, co może na Was czekać po przekroczeniu bram Miasteczka 22 i 23 kwietnia? Wystrzały podczas pojedynku rewolwerowców – to oczywiste. Ale to, co zapiera dech w piersiach naszym Gościom na co dzień tym razem będzie tylko idealnym dopełnieniem amerykańskiego klimatu.

22 kwietnia bądźcie punktualnie o 12:00, bo już od rana dostarczymy Wam ogromnych emocji. 

Dziki Zachód bez Indian nie byłby taki sam. Dlatego towarzyszyć nam będą przez cały weekend. Zaprosiliśmy aż dwie grupy indiańskie: HUU-SKA LUTA z Torunia oraz Preria Jaworzno. Prezentacja tradycyjnych tańców i kulturoznawcza podróż zakończy się animacjami, do których zapraszamy małych i dużych.

4

Czy to wszystko? Oczywiście, że nie! Prezentacja zabytkowych, amerykańskich krążowników szos oraz Stowarzyszenie Strzelectwa Westernowego, które zaszczyci nas swoją obecnością tuż po zakończeniu swoich zawodów.

3

Dlaczego warto być z nami przez cały weekend? Zachwycą Was między innymi rozmaite pokazy kaskaderskie, kowbojskie i indiańskie. Nie zabraknie też licznych animacji i warsztatów dla dzieci w szkółce niedzielnej oraz stodole. 

A jeżeli mówimy o świętowaniu, oczywiście myślimy również o tańcu! Animatorzy Twinpigs poprowadzą w Saloonie warsztaty tańca liniowego przy radosnych nutach country. Będzie bardzo kowbojsko, więc nie zapomnijcie o kowbojkach!

Czekamy na Was w największym Westernowym Parku Rozrywki w Polsce już 22 i 23 kwietnia! Przeżyjcie to z nami!

                   program 11program 1

Promocyjny cennik na weekend otwarcia:
bilet wstępu – 29 zł
opcja premium – 39 zł
dzieci do 120 – 20 zł
dzieci do 100cm i seniorzy 70+ – 1zł

Godziny otwarcia:
22 kwietnia 12:00 – 20:00
23 kwietnia 10:00 – 18:00

*w przypadku niepogody organizator zastrzega sobie zmiany w programie.

 

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego - realna odpowiedź na realne potrzeby

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.

Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 znajdują się na stronie: www.rpo.slaskie.pl